مدیریت محتوا وب سایت

  • مهر ۲۰, ۱۳۹۷
  • سئو
مدیریت محتوا وب سایت

به صفحه اول گوگل فکر می کنید؟ باید محتوا تولید وب سایت کنید نه اینکه محتوای وب سایت های دیگر را کپی کنید و اسم آن را مدیریت محتوا بگذارید به این دلیل که گوگل محتوای تکراری شناسایی می کند و این یک امتیاز منفی برای سایت طراحی شده به حساب می آید.

شما باید در نظر داشته باشید که موتورهای جستجو قوی و هوشمند عمل می کنند و خزنده های گوگل هر ثانیه محتوای تولید شده توسط شما را رصد می کند و کپی برداری از محتوا وب سایت که شامل عکس نیز می شود را متوجه می شود و رتبه وب سایت شما نزول خواهد کرد و شما را به هدف آمدن به نتیجه اول گوگل دور خواهد کرد پس مراقب آنچه در مدیریت محتوا وب سایت منتشر می کنید باشید.

مدیریت محتوا وب سایت

مدیریت محتوا در موتورهای جستجو حکمرانی می کند این جمله به این معناست که وب سایت در اولین جستجو کلمات کلیدی قرار دارند که محتوای قوی داشته اند و هر روز در یک ساعت خاص و مشخص مطالب و متن خود را آپدیت می کنند، اگر امروز وب سایت شما دارای محتوای کپی شده می باشد و هنوز در جستجو مشاهده نمی شود حتما محتوای خود را از اول مدیریت کنید خودتان نوشته و عکس منحصر به فرد را با دستانتان بنویسید.

تنها راه بهینه سازی و سئو در طراحی سایت تولید محتوا مهندسی و حرفه ای می باشد سایت ویرا به شما توصیه لازم برای درست نوشتن محتوا را انجام می دهد تا استانداردهای موجود و قوانین گوگل را رعایت کنید زیرا در صورت عدم توجه به این نکات ممکن است وب سایت هرزناه یا اسپم شناسایی شود که در صورت رخ دادن چنین اتفاقی بسیار دشوار است به وضعیت عادی برگشت.

مدیریت محتوا وب سایت

  1. برگزاری جلسه سئو و بهینه سازی سایت  بین کارفرما و مجری برای مشخص شدن خواسته ها و امکانات
  2. کشیدن یک نقشه راه دقیق برای اجرای درست و بهینه پروژه
  3. هماهنگ کردن تیم گرافیک و برنامه نویسی برای ساخت اولیه
  4. بالا آوردن یک صفحه در حال ساخت (بزودی) قبل از کامل شدن وب سایت
  5. ساخت HTML و JAVASCRIPT صفحات وب سایت
  6. اجرای طراحی سایت بر روی سرور اصلی و تست و باگ گیری آن

مشاهده بیشتر مقالات وب سایت

نمایش همه پست ها