طراحی پورتال

طراحی پورتال

طراحی پورتال

از قابلیت های مهم طراحی پورتال می توان به مدیریت سطوح دسترسی ناشران و مدیران به صورت طبقه بندی، طراحی پورتال یکپارچه مبنی به تکنولوژی ماژولار، امکان تعریف زیر مجموعه پورتال اصلی (فرزند و پدری). توسعه و گسترش با کیت توسعه یا SDK و دیگر امکانات متنوع که در این سیستم تعبیه شده است شما می توانید به راحتی قابلیت هایی که در ابتدا درون پورتال شما وجود ندارد را بدن هیچ مشکلی اضافه کنید و سیستم پورتال خود را توسط تیم انفورماتیک توسعه دهید.

طراحی پورتال سازمانی

سایت ویرا با بررسی فرآیند کاری سازمان ها توانسته با توجه به نیازهای این ارگانها پکیج هایی به صورت کاتالوگ و معرفی گزیده از امکانات آنها درآورد و در اختیار مدیران ارشد سازمان قرار دهد تا بتوانند بهترین گزینه را برای مجموعه خود که نیازهایشان برطرف میکند را انتخاب کنند. سرعت بارگذاری سریع و داشبورد اطلاعاتی استفاده شد در طراحی پورتال کار را برای کارمندان سهل نموده است و راندمان فعالیت را افزایش داده است.

طراحی پورتال خبری

ما در این بخش نیز تحقیق های بسیاری انجام داده ایم تا به فرآیند مدیریت و انتشار مقالات و اخبار سرعت ببخشیم انواع سطوح دسترسی، بک آپ گیری روزانه و آرشیو خبر از دیگر مزایای سایت خبری می باشد، پورتال برای سیستم خبری شما تمام امکانات مورد استفاده در این بخش را قرار می دهد تا هیچ کمبودی نداشته و تمام تمرکز خود را روی کارتان قرار دهید همچنین زیبایی رابط کاربری می تواند کمک زیادی به کاربران شما برای استفاده از خدمات می کند.

طراحی پورتال فروشگاهی

پورتال فروشگاهی جزو تخصص این مجموعه می باشدکه با طراحی سایت گرافیکی و در دسترس بودن کالا هاو جستجو کالا توسط کاربران خرید را برای مخاطبین آسان کرده تا در سریع ترین زمان بدون هیچ پیچیدگی خرید خود را به صورت آنلاین تهیه نمایند همچنین امکاناتی نظیر مدیریت موجودی کالا، پنل اس ام اس، مدیریت فروش، سیستم تخفیف دهی، محاسبه سود فروش، محاسبه مالیات و ارزش افزوده اتوماتیک و دیگر مزایای منحصر به فرد که در طراحی پورتال سایت ویرا آن را مشاهده خواهید کرد.

مشاهده بیشتر مقالات وب سایت

نمایش همه پست ها