سئو در دروپال

  • مهر ۲۰, ۱۳۹۷
  • سئو
سئو در دروپال

سئو در دروپال

رعایت قواعد سئو در دروپال شاید یکی از نکاتی باشد که گوگل در نظر میگیرد نوع میزبان سایت، وضعیت سرعت سرور، میزان محتوای موجود بروی سایت، عدم دور زدن گوگل، عدم شناخته شدن بعنوان لینک اسپم، وضعیت بروزرسانی های سایت، نسخه وب سرور، تعداد تصاویر و نحوه نمایش آنها، نسخه موبایل و … عواملی هستند که در کنار سئو در دروپال می توانند شما را در رتبه بهتری قرار دهند.

مقایسه سئو وردپرس با دروپال

قبل از هر چیز دقت کنید که شما نمی توانید تعیین کنید که گوگل چه لینکی را بروی چه کلماتی در چه مکانی نمایش دهد الگوریتم روبات های گوگل مرتبا در حال تغییر هستند و بهینه بودن سئو در دروپال تنها یک ملاک برای این روبات ها می باشد اگر بخواهیم وردپرس و دروپال را از نظر سئو مقایسه کنیم باید گفت این اثبات شده است که هسته دروپال در بهینه سازی و رعایت قواعد سئو بسیار جدی تر از وردپرس عمل کرده است و این تنها نظر شخصی برخی افراد است که وردپرس میتواند از نظر سئو بهتر باشد.

سوال متداول سئو در دروپال

من سایت رو از نظر سئو تا جایی که بلد بودم بهینه سازی کردم الان با کلمه های کلیدی صفحه اول گوگل هستم.
یه مدتی لینک اول بودم اما الان اومده لینک سوم، چهارم با سایت هایی که امتیاز سئو رو چک میکنن وب سایت های بالاتر از خودمو چک کردم وضعیت سایت من بهتره بنظرتون مشکل از کجاست؟

یه جایی خوندم که وردپرس برای سئو بهتره بنظرتون من باید این کار رو بکنم و از دروپال به وردپرس برم؟

شما می بایست کاربران خود را در اولویت قرار دهید و به نوع محتوایی که آنها مشاهده خواهند کرد توجه ویژه ای بکنید آنها مهمترین مشتری مطالب شما هستند و با استفاده از موتورهای جستجو، وبسایت شما را می یابند. توجه بیش از اندازه به روش های سئو در دروپال می تواند به خروجی وب سایت صدمه بزند و کیفیت محتوا را پایین بیاورد. موتورهای جستجو به عنوان اولین واسطه هایی هستند که وبسایت شما را به کاربران معرفی می کنند، اما مشتریان نهایی مطالب شما، کاربران هستند نه موتور های جستجو. قیمت سئو در دروپال و هزینه تعرفه های آنها نیز در انتخاب طراحی سایت بسیار موثر است.

مشاهده بیشتر مقالات وب سایت

نمایش همه پست ها