امنیت شبکه

امنیت شبکه

حملات سایبری

طبق گزارش های اعلام شده چند سال اخیر در مورد امنیت شبکه و حملات سایبری خبر از وضع نامناسب حفظ اطلاعات می دهد و نتیجه این اوضاع فقدان آگهی و تخصص همچنین نیروی فنی در زمینه امنیت شبکه و جلوگیری از حملات سایبری می باشد.

برای اینکه ما بتوانیم جلوی حملات سایبری را بگیریم باید نحوه کار هکر ها و یا سارقان اطلاعات را بفهمیم تا بتوانیم امنیت سایبری را به بالاترین سطح ممکن برسانیم، روش کار هکر پیدا کردن ایراد سیستمی حفره پیدا شده است آنها با استفاده از تجهیزات پیشرفته سورس های سیستم ها و شبکه ی اتصال به اینترنت را مورد تحقیق و بررسی قرار می دهند تا یک نقطه نفوذ در وب پیدا کند.

امنیت شبکه

برای برقرای امنیت شبکه و حملات سایبری باید کوچیکترین نکات پیشگیری نیز توجه نمود و در اولین فرصت حفره های امنیتی را پوشاند با هم به برخی از نکات امنیت سایبری که باید در سطح بالا انجام شود می پردازیم:

استغاده از رمز ایمن که شامل حروف بزرگ و حروف کویچک همراه با اعداد و اعلائم هستند از سطح امنیت بالایی در پنل کاربری دارند و از طرفی نیز در حفظ و نگهداری پسورد وب سایت خود نیز کوشا باشید. تیم امنیت شبکه با ارائه مشاوره و دادن راهکار های امنیت بعد از انجام طراحی سایت به مدیران برای آگاه سازی و حفظ هک و امنیت اطلاعات وب سایت انجام می دهد.

امنیت شبکه و حملات سایبری

با برطرف کردن باگ های امنیت شبکه از حملات سایبری جلوگیری خواهد شد زیرا امنیت شبکه یک امر ثابت و کامل نیست و نیازمند تکامل دارد تا راهکارهای حمله سایبری به وب سایت گرفته شود. تیم فنی امنیت شبکه سایت ویرا در کنار مشتریان خود محکم ایستاده تا در صورت هر گونه مشکل احتمال و حملات سایبری با آنها مقابله کنند. مجموعه ما همچنین در انجام پروژه های امنیت شبکه و جلوگیری از حملات سایبری نیز شرکت خواهد کرد و از تخصص ما استفاده شده در ارگان ها و پروژه های دولتی.

مشاهده بیشتر مقالات وب سایت

نمایش همه پست ها