طراحی سایت

تبلیغات یک راه مطمئن برای پیشرفت کسب و کار و افزایش درآمد و برندسازی می باشد، طراحی وب سایت مدرن ترین روش تبلیغات در عصر جدید می باشد و تمامی تاجران و اشخاص را بر آن داشته تا از این روش مطمئن استفاده کنند و وارد دنیای مجازی شوند.

طراحی سایت

طراحی سایت در تهران

طراحی وب سایت خوب در تهران باید دارای یک تمپلیت کاربرپسند و حرفه ای در عین حال با سرعت بارگذاری بالا و سریع، استفاده از کلمات کلیدی و آنالیز آنها برای افزایش امتیاز سئو وب سایت در نتیجه افزایش آمار بازدیدکنندگان وب سایت. طراحی یک وب سایت موفق باید از تمامی آیتم های اصولی کد نویسی و استفاده از مدرن ترین تکنولوژی برنامه نویسی پیروی کند و این امر نیازمند تجربه و دانش کافی در علم برنامه نویسی می باشد. تمام تلاش تیم سایت ویرا بر این اساس است که در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه یک وب سایت حرفه ای و شکیل را برای مشتریان خود طراحی و راه اندازی کند.

مشاوره های مورد نیاز و راهنمایی شما برای انتخاب مناسب صورت خواهد گرفت تا به شما اطمینان کامل برای انتخابتان را بدهیم تا یک قالب مناسب با سیاست کاری شما و امکانات مد نظر شما اجرایی شود پس تا دیر نشده نسبت به طراحی سایت خود اقدام کنید.

طراحی وب سایت ارزان

هنرمندان و نويسندگان انتشارات جهت معرفی آثار و افكارشان جهت ارتباط با علاقمندان، پزشكان جهت معرفی خود و يافته هايشان، هتلداران جهت نمایش هتل و خدمات گردشگری و ايجاد امكان رزرو قبل از اقامت، موسسات جهت معرفی و بازاريابی خدمات خود، كارخانجات و توليدكنندگان صنعت جهت بازاريابی برای توليداتشان، مدارس و دانشگاه ها و مراكز علمی جهت معرفی، انتشار يافته ها و ارتباط با اعضا و دانشجويان و ساير مراكز علمی. برای شروع کار ابتدا با انجام مشاوره های لازم نیازهای فعلی و آتی شما شناسایی می گردد، سپس بر اساس آن انتخاب تکنولوژیک مورد نیاز، توسعه و راه انداری و طراحی سایت گرافیک مناسب برای رابط کاربری انجام می شود ارتباط مناسب با کارفرما برای شناسایی نیازهای وی و پیشنهاد راه کارهای کارآمد، برگ برنده ما در پروژه های طراحی وب سایت است تا بتوانیم بهترین و حرفه ای ترین وب سایت را برای شما بسازیم.

طراحی سایت
طراحی وب سایت

چرا سایت ویرا ؟

صحبت بر سر این است که در دنيای الكترونيک امروز جهت موفقيت و ترقی همه اقشار نياز به پيوستن به شبكه جهانی اطلاعات را دارند و هر کس به تناسب تخصص خود می تواند از این فرصت بهترین استفاده را کند. متخصصين رشته های مختلف می توانند جهت معرفي خود، سوابق، تخصصشان، حرفه و معرفی خدمات خود را با داشتن یک وب سایت موفق که لازمه ی هر شرکت و شخصی شده است بدست آورند، زیرا این وب سایت شما خواهد بود که در طول ۲۴ ساعت و بدون وقفه آماده پذیرایی از کاربران شما و راهنمایی آنها می باشد و دسترسی کاربران با شما را محدود به مکان و زمان نمی کند.

داشتن وب سایت شما را جهانی می کند و این اتفاق زمانی رخ می دهد که وب سایت تمامی اصول طراحی سایت و استاندارد های جهانی را رعایت کرده باشد به عنوان مثال: دادن اطلاعات مفید درباره خدمات و محصولی که عرضه می کنید به صورت کامل و جامع توضیح داده شود، قالب گرافیکی و حرفه ای با چیدمان اصولی و روانشناسی رنگ بندی های مناسب، دارای صفحات مهم تماس با ما، درباره ما، معرفی محصولات، معرفی خدمات و قبول سفارشات آنلاین و صد ها امکانات دیگر.

طراحی سایت حرفه ای

شرکت طراحی سایت ویرا مطابق با امکانات مورد نیاز و خدماتی که برای معرفی خود در وب سایت احتیاج دارید را برای شما فراهم می آوریم، طراحی سایت یک مغازه، یک فروشگاه، یک بازاریاب و کاتالوگ آنلاین شما خواهد شد که هیچ محدودیت فیزیکی و زمانی ندارد و همیشه و همه جا در دسترس است. درست است که برای برای پیاده سازی و ساخت یک وب سایت هزینه ای تقریباً زیاد می شود ولی این هزینه با مقایسه با هزینه های تبلیغات مداوم و گاهی بی نتیجه سنتی ناچیز می باشد.