طراحی سایت نظر سنجی آنلاین

فرآیند نظر سنجی عموماً به صورت کاغذی و فیزیکی صورت می پذیرد ولی با گسترش روز افزون تکنولوژی و شبکه جهانی وب طراحی سایت نظرسنجی آنلاین نیز جایگاه خود را در میان روش فیزیکی و سنتی باز کرده است. در سال ۲۰۰۵ هند توانست در یکی از انتخابات خود از مصرف شدن پنج هزار تن کاغذ صرفه جویی کند.

طراحی سایت نظر سنجی آنلاین
طراحی سایت نظر سنجی آنلاین

طراحی سایت نظر سنجی

نظر سنجی آنلاین می تواند طیف وسیعی از امور اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و سایر را شامل شود نظر سنجی آنلاین در هر مقطعی می تواند کمک بسزایی در پیش برد اهداف مدیریتی بکند شما با استفاده از یک طراحی سایت نظر سنجی می توانید از نظرات مصرف کنندگان کالا یا خدمات خود باخبر شوید و از انتقادات و پیشنهادات آنها استفاده کنید به عنوان مثال یک شرکت تولیدی یا خدماتی قصد دارد میزان رضایت مشتریان را از کیفیت و محبوبیت برند خود ارزیابی کند، به آسانی می توانند با طراحی و راه اندازی یک طراحی سایت نظر سنجی بازخورد آنها را دریابد.

عدم دسترسی همگانی به اینترنت

در کشورمان با وجود افزایش روز افزون دسترسی مردم به اینترنت، که رقم این جمعیت حدود ۱۰ میلیون نفر می باشد، در مقایسه با جمعیت کل یعنی ۱۵ درصد از مردم کل. که باز همین درصد پایین ممکن است در بازه زمانی که قرار است نظرسنجی برگزار شود دسترسی به اینترنت را نداشته باشند.

۱۰۰% نبودن امنیت در طراحی سایت نظر سنجی

در هیچ یک از سطوح برنامه نویسی امنیت کامل نمی باشد و برای بدست آوردن حداکثر امنیت باید تیم برنامه نویسی به صورت مدام باگ های امنیتی سیستم را برطرف کنند و با انتشار نسخه های جدید راه های نفوذ و هک را بگیرند که این مبحث نیز نیاز به دانش برنامه نویسی در سطح بالا می باشد.

طراحی سایت نظر سنجی آنلاین
طراحی سایت نظر سنجی آنلاین

مزایای استفاده از طراحی سایت نظر سنجی

 1. در طراحی سایت نظرسنجی می توانید فرم های نظرسنجی متعددی را بدون هیچ محدودیتی و با سرعت بالا در اختیار مخاطبین خود در سراسر دنیا و یا محدود به یک منطقه یا کشور قرار دهید و به صورت لحظه ای شاهد تغییرات نتیجه نظرسنجی باشید.
 2. در این نوع نظرسنجی با مقایسه با روش سنتی بسیاری از هزینه های جانبی خودداری کنید. هزینه هایی شامل: استخدام متصدی نظرسنجی، خرید کاغذ و چاپ آن، شمارش نتایج نظرسنجی، استخراج آماری به صورت نمدار و چارت، شمارش نظر سنجی و آنالیز آن و …
 3. نداشتن محدودیت های فیزیکی به طوری که همزمان هزاران نفر را در یک نظرسنجی شرکت داد و در سریع ترین زمان از نتیجه آن آگاه شد و به صورت اتوماتیک آنها را آنالیز کرد.
 1. طراحی سایت نظر سنجی بدون محدودیت فیریکی
 2. دریافت بازخورد افکار عمومی راجب مسائل مختلف
 3. دسترسی سریع به نتایج طراحی سایت نظر سنجی
 4. صرفه جویی در مصرف کاغذ و اتلاف زمان
 5. عملی شدن سیاست دولت الکترونیک با طراحی سایت نظر سنجی
 6. بالا بردن امنیت در نظر طراحی سایت سنجی های مختلف
 7. سریع تر شدن پروسه طراحی سایت نظز سنجی در جامعه
 8. حذف کردن محدودیت های فیزیکی با اجرای طراحی سایت نظر سنجی
 9. استقبال بیشتر مردم در شرکت در طراحی سایت نظر سنجی
 10. افزایش تعداد کاربران اینترنت در جامعه
 11. ایجاد فرم های متعدد در اجرای یک نظر سنجی