طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت مشاور املاک ساخته شده توسط مهندسان سایت ویرا از حساسیت و کیفیت بالایی برخوردار با وجود بزرگ بودن پروژه در آینده باید سرعت بارگزاری عکس و متون بالا باشد این در حالیست که حجم فضای شما روز به روز در حال افزایش و بزرگ شدن دیتابیس می باشد با این حال متخصصین ما حامی و پشتیبان شما هستند.

اینترنت بستر مناسبی برای جستجو اقلام مختلف شده است که طراحی وب سایت مشاور املاک مسکونی، تجاری و زمین نیز از آن جدا نیستند مردم قبل از مراجعه به بنگاه های املاک ابتدا سراغ فضای مجازی برای پیدا کردن بهترین کیس مورد نظر خود می گردند تا با توجه به بودجه خود بهترین را انتخاب کنند البته بعضی از املاکی ها در کنار مغازه خود با سایت ویرا تماس گرفته اند و سفارش طراحی سایت مشاور املاک داده اند که بتوانند در دو صورت ممکن همزمان فعالیت داشته باشند.

طراحی سایت مشاور املاک
طراحی سایت مشاور املاک

مزیت طراحی سایت املاک

دیگر برای اجاره و خرید یک ملک مطابق با پول شما نیازی نیست از این مشاوره املاک به یکی دیگر سر بزنید و تمام وقت و انرژی خود را صرف این کار بکنید کافیست ملک مورد نظر را در طراحی سایت املاک جستجو کنید و گزینه درست را انخاب کنید. مدیران طراحی سایت املاک نیز می توانند هر روز بانک اطلاعاتی املاک خود را بروز رسانی و اضافه کنند تا مشترکین قدرت تصمیم گیری بیشتر داشته.

یک ویژگی مهم دیگر طراحی سایت مشاور املاک قرار دادن تصاویر متعدد از املاک مورد نظر و معرفی جزئیات به کاربران بر اساس آیتم های مختلف مثل متراژ، طبقات، تعداد اتاق خواب، سقف هزینه، نوع کاربری، وضعیت سند و دیگر موارد را در اختیار آنان قرار دهد طراحی وب سایت املاک زیبا و کاربرپسند کاربر را سرگرم و مشغول نگه می دارد تا به سرعت به دلیل بهم ریختگی و شلوغی چیدمان صفحه را نبندد که این امر باعث بالا رفتن رتبه سئو و در نتیجه معروفشدن برند شما در بین طراحی سایت مشاور املاک می شود.

امکانات طراحی سایت املاک

  • نمایش املاک بر روی نقشه گوگل
  • جستجو املاک بر اساس آیتم خرید، فروش، رهن و اجاره
  • جستجو املاک بر اساس جزئیات سازه مثل متراژ، متریال، سال ساخت
  • ایجاد آپلود عکس برای هر املاک به صورت مجزا
  • مشاهده آمار بازدید به صورت ریز جزئیات
  • درج اخبار مربوط به مشاور املاک
طراحی سایت مشاور املاک