طراحی سایت خبری

رسانه های دیجیتالی طراحی سایت خبری و مجازی نقش بسیار مهم را در زندگی مردم یک جامعه دارد و اصلی ترین هدف پورتال طراحی وب سایت خبرنگاری ارسال و نشر خبر می باشد در دنیای ارتباطات اخبار سراسری به سرعت در بین مردم منتشر می شود و هیچ حد و مرزی هم نمی شناسد. پورتال طراحی سایت خبری تمامی امکانات مورد نیاز یک پورتال سایت خبری را جمع آوری کرده و از ظاهر گرافیکی حرفه ای و سرعت بارگزاری سریع با دسترسی آسان کاربران به قسمت های مختلف وب سایت خبری برخوردار می باشد. طراحی سایت خبری (پورتال اطلاع رسانی) طراحی وب سایت خبرگزاری با هدف دریافت، ارسال و نشر خبر، طراحی و پیاده سازی گردیده است که علاوه بر درج اخبار و رویدادها می توان به سادگی از تمام عناصر خبری از جمله: متن، عکس، فلش، فیلم و … استفاده نمود.

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

طراحی پورتال خبری

امکان تعیین محدودیت زمانی و مدت نمایش برای هر خبری در وب سایت از طریق مدیریت امکان پذیر می باشد، طراحی سایت خبری به گونه ای ساخته گردیده است تا پس از تاریخ اتمام اعتبار خبر آن را به آرشیو اخبار انتقال دهد. یکی از امکانات مهم وب سایت خبری طراحی شده این است که پنل در اختیار مدیر سایت قرار می دهد، طراحی سایت خبری امکان محدود نمودن کاربران می باشد، به گونه ای که مدیر سایت قادر بوده تا از بین اعضا و کاربران، عده ای را به عنوان خبرنگار انتخاب نماید تا این افراد تنها دارنده مجوز ارسال و ویرایش اخبار در قسمت خود باشند.

طراحی پورتال خبری همچنین سایت خبری دارای بخشی جهت دریافت اخبار از طرف بازدیدکنندگان می باشد که پس از اعتبار سنجی از طرف مدیریت طراحی سایت خبر درج خواهد شد. وجود این بخش سبب تعامل مستقیم بین سایت و بازدیدکنندگان می گردد، از دیگر امکانات این پنل کاربری وب سایت خبری می توان به ورودی و خروجی بخش RSS اشاره نمود با استفاده از این استاندارد، هر روز از آخرین اخبار سایت مطلع شده و آن را در وب سایت خبری خود درج نمایند.

امکانات وب پورتال سایت خبری

  • امکان جستجو در اخبار
  • امکان استفاده از کلیه فایل های موجود در قسمت خبر
  • تعیین تاریخ شروع نمایش هر خبر در وب سایت خبری
  • تعیین تاریخ پایان نمایش هر خبر
  • آرشیو خبرها پس از انقضای تاریخ نمایش
  • استفاده از اخبار سایر وب سایت های خبری معروف دنیا
  • نمایش تیتر اخبار در صفحه اول و نمایش متن هر خبر به هنگام کلیک کردن
  • طراحی بخش ویژه خبری
طراحی سایت خبری