طراحی سایت حمل و نقل

مخصوص شرکت های باربری با امکانات مورد نیاز طراحی شده است طراحی سایت حمل و نقل به دلیل افزایش حمل و نقل کالا برای صادرات و واردات با ترانزیت به کشورهای دیگر این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است به دلیل رقابتی شدن تجارت حمل و نقل کالا با کمپانی های خارجی طراحی وب سایت باربری و حضور در عرصه جامعه مجازی وب سایت حمل و نقل می تواند ارتباطی بسیار خوبی با مشتریان برقرار کند تا برند شما را به عنوان حمل و نقل بشناسند. خواست اصلی مدیران این تجارت طراحی گرافیکی و زیبا برای بهتر دیده شدن در بین رقبای بین المللی می باشد.

طراحی سایت حمل و نقل
طراحی سایت حمل و نقل

طراحی سایت باربری

با بالا رفتن سرعت زندگی و افزایش جمعیت در کلان شهرها استفاده از کالا های مصرفی نیز به شدت افزایش پیدا کرده در نتیجه این تغییرات نیاز به حمل و نقل و انتقال اقلام نیز نیازمند یک طراحی سایت حمل و نقل مناسب برای جابه جایی است طراحی سایت باربری با ارائه روش های نوین و امن برای انتقال کالا را به کاربران خود پیشنهاد می دهد برای اطلاع رسانی از نحوه و روند کارتان نیازمند کاتالوگ آنلاین می باشد. رعایت استانداردهای برنامه نویسی و سئو نیز از حساسیت های طراحی سایت حمل و نقل می باشد تا در سراسر موتور جستجو وب سایت مورد نظر یافت شود و کاربرانی که به دنبال ساخت وب سایت شرکتی حمل و نقل می گردند وب سایت طراحی شده شما که توسط سایت ویرا ساخته شده است را مشاهده کنند.

امکانات وب سایت حمل و نقل

لازم به ذکر می باشد که کاتالوگ های فیزیکی دیگر منسوخ شده اند منظور ما طراحی سایت حمل و نقل می باشد تا بتوانید خدمات و سیاست های مجموعه خود را در آن تعریف کنید همچنین ارائه جدول قیمت و هزینه های حمل و نقل نیز می توانید بازدیدکنندگان کمک کند تا تعرفه خدمات شما را مشاهده نمایند. امکانات مفیدی مثل معرفی ترانزیت و وسایل حمل و نقل باربری همراه با پروفایل رانندگان، گالری تصاویر و لیست خدمات حمل و نقل توسط گروه ما آماده شده تا بتوانید بهترین استفاده را از طراحی سایت حمل و نقل بکنید و شما را به هدف اصلی یعنی رقابت با همکاران برسانیم.

  1. جدول قیمت ها و هزینه سرویس
  2. معرفی تاریخچه و درباره ما شرکت حمل و نقل
  3. تماس با ما و فرم ارتباط با مشتری
  4. نقشه گوگل برای نمایش کالا مورد نظر
  5. کد رهگیری برای بررسی وضعیت محصول ارسال شده
  6. سرویس ایمیل دهی و پنل اس ام اس
طراحی سایت حمل و نقل