طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات در واقع یک کتالوگ آنلاین که معرف مجموعه شماست، معرفی نویسنده همکاری شده، زندگی نامه نویسندگان برتر جهان، معرفی آثار برتر و در واقع نوعی دانشنامه راجب خالقان آثار معروف و ماندگار تا کاربران بتوانند از آن استفاده ببرند که این کار باعث شناخته شدن شما به عنوان یک طراحی سایت انتشارات قوی می شود با استفاده از وب سایت انتشاراتی می توانید کارهای ویراستاری، بازنشر و یا طراحی جلد و ترجمه را قبول کنید تا برایشان انجام دهید.

طراحی سایت انتشارات
طراحی سایت انتشارات

طراحی وب سایت ویراستار و انتشارات

با ظهور کتاب های الکترونیکی برخی از خوانندگان را تحت شعاع قرار داد است و به سمت خود کشیده برای بدست گرفتن این قشر طراحی سایت انتشارات توانسته آنها را به سمت خود بکشاند در حال حاظر خوانندگان کتاب به دو دسته تقسیم می شوند افرادی که کتاب را هنوز به صورت کاغذی و سنتی دوست دارند و دیگری به خواندن الکترونیکی تمایل دارد. طراحی وب سایت انتشارات کار بسیار حساس و مهم بر عهده دارد زیرا با قشر نویسندگان و مدارس و دانشگاه در رابطه می باشد به همین دلیل باید راه های ارتباطی سریع و در دسترس با مخاطبین خود ایجاد کند. داشتن وب سایت به قدری مهم است که باید بشدت جدی گرفته شود چرا که اولین برخورد کاربران با نام برند شما چیدمان و ظاهر طراحی سایت انتشارات شماست که تاثییر بسزایی برجای خواهد گذاشت تا آن کاربر را به مشتری بلقوه تبدیل کند.

امکانات داشبورد اطلاعاتی وب سایت انتشارات و ویراستاری

همچنین می توانید با فروش کتاب ها بعد از پرداخت آنلاین محصولات را با پست برای خریداران خود با کم ترین هزینه حمل و نقل ارسال کنید و یا هزینه را در جلوی درب منزل تحویل دهند در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد طراحی سایت با مشاورین طراحی سایت انتشارات و ویراستاری تماس حاصل فرمایید یا به بخش سوالات رایج مراجعه فرمایید.

طراحی سایت انتشارات