سوالات متداول

پشتیبانی ۱ ساله شامل چه چیزهایی می شود؟
بعد از پایان پروژه طراحی سایت به مدت ۱ سال به صورت رایگان پشتیبانی خواهد شد. این پشتیبانی فنی شامل: اختلال در دیتابیس (بانک اطلاعاتی)، ارورهای برنامه نویسی، به وجود آمدن خطا برنامه نویسی به دلیل اشتباه یا غلط در سورس برنامه. لازم به ذکر می باشد سوالات آموزشی جزو پشتیبانی نخواهد بود.
چگونه می توان ایمیل را بررسی کنم؟
شما می توانید بعد از وارد کردن آدرس www.domain.com/webmail وارد بخش ایمیل خود بشوید و در قسمت یوزرنیم آدرس ایمیل که ساخته اید را وارد و پسورد خود را وارد نمایید تا وارد پنل ایمیل شوید.
چگونه می توانم ایمیل بسازم؟
در صورتی که شما از پنل کاربری لینوکس استفاده می کنید می توانید از این آموزش تصویری و مرحله به مرحله آموزش ساخت ایمیل استفده کنید.
آیا تم وب سایت توسط مشتری انتخاب می شود؟
بله، برخلاف سیاستی که تم توسط طراح صورت می گیر و مشتری هیچ دخل و تصرفی در انتخاب تم خود ندارد، شرکت سایت ویرا این امکان را به مشتریان خود می دهد تا انتخاب تم وب سایت به سلیقه و انتخاب خود مشتری باشد.
آیا می توان حجم سرویس که شرکت تهیه کرده را ارتقاع دهیم؟
بله، شما می توانید حجم سرویس خود را افزایش و ارتقاع دهید. البته تا زمانی که حجم سرویس فعلی شما پر نشده باشد نیازی به این کار نمی باشد.
آیا بسته های طراحی سایت شما سئو هستن؟
بله، تمامی بسته های ارائه شده توسط شرکت سایت ویرا به صورت پیش فرض سئو می باشد. سئو از ۲ بخش که بخش اول در نوع سرور و کد نویسی می باشد و بخش دوم مربوط به محتوای وب سایت می باشد که بخش دوم بر عهده مشتری می باشد.
آیا پنل وب سایت امنیت بالایی دارد؟
بله، در صورتی که شما در حفظ یوزرنیم و پسورد خود کوشا باشید و فقط در سیستم های امن و مورد اعتماد وارد پنل کاربری خود شوید ما به شما این تضمین را می دهیم که وب سایت شما نهایت امنیت را دارا باشد و بشدت از امنیت بالایی برخوردار باشد.
آیا استفاده از پنل کاربری وب سایت راحت است؟
بله، با توجه به تجربه کاری و بازخورد مشتریان پنل کاربری راحت و کاربرپسند می باشد و شما می توانید در مدت زمان کوتاه پس از آموزش به پنل کاربری خود تسلط پیدا کنید.
پس از سفارش سایت و تحویل آن در سال های آتی چه مبلغی برای خدمات باید پرداخت شود؟
هزینه سالانه خدمات از جمله پشتیبانی، هاست معادل ۳۰% کل مبلغ قرارداد است. برای پورتال ها و سایر پروژه های خاص هزینه سالانه با توجه به پروژه برآورد می شود.
آیا وب سایت طراحی شده در تمامی مرورگرها ساپورت می شود؟
بله، در تمامی بسته های ارائه شده توسط شرکت سایت ویرا وب سایت به صورت استاندارد و با استفاده از جدید ترین تکنولوژی برنامه نویسی و طراحی شده است تا در تمامی مرورگر ها و پلت فرم ها درست اجرا و بارگزاری شود.
آیا خودمان می توانیم وب سایت را مدیریت کنیم؟