سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت باید در همان مرحله ساخت اولیه طراحی وب سایت برنامه ریزی شود در واقع اینطور نیست که پس از انجام برنامه نویسی ایجاد شود سئو و بهینه سازی وب سایت ارگانیک طبق دستورات موتور جستجو می باشد که وب سایت شما را در رتبه اول قرار می دهد روش دیگر هم وجود دارد که تبلیغات در گوگل می باشد در این روش با دادن هزینه به ازای هر کلیک در کلمه کلیدی مورد نظرتان وب سایت شما در آن نتایج جایگاه اول نشان داده می شود.

سئو و بهینه سازی وب سایت
سئو و بهینه سازی وب سایت

نقش سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت سئو یا حال این سوال برای شما پیش می آید که به چه دردی می خوره ؟ که من براتون مفصل توضیح خواهم داد بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو در جهان پیشرو و مادر دنیای مجازی هستند به این دلیل که همه کاربران اینترنت در سراسر دنیا برای یافتن محصول یا خدماتی که بدنبال آن هستند اول به سراغ این سایت ها می روند تا از آنها برای پیدا کردن آنچه به دنبال آنها هستند کمک بگیرند. همان طور که می دانید در کشور ما هم همین مضوع صدق می کند و مطمئن هستم همین الان که شما این مطلب را مطالعه می کنید از طریق موتور جستجو گوگل وارد این وب سایت را پیدا کردید و این مشغول خواندن این مطلب هستید در نتیجه خود شما هم از این جریان مستثنی نیستید.

بهینه سازی و سئو وب سایت در گوگل

شما باید سایت های جستجوگر که پرکاربرد ترین آنها گوگل می باشد را به عنوان یک بازاریاب یا یک مشاوره در نظر بگیرید چرا که وقتی چیزی که در آن جستجو می کنید سایت هایی را به کاربران نمایش می دهد و آنها را به سوی شما هدایت می کند، حال این سایت شماست که آن کاربر را از طریق داشتن یک وب سایت حرفه ای به سوی شما جلب کند. همه افراد صاحب تجارت هدف نهایی شان از ساخت وب سایت افزایش مشتری و در نتیجه افزایش فروش و درآمد می باشد، این کار تنها با بازاریابی اینترنتی و افزایش بازدید کننده از وب سایت است که تنها با انجام بهینه سازی وب سایت و سئو بهینه سازی سایت ممکن می شود.

سئو و بهینه سازی وب سایت
سئو و بهینه سازی وب سایت

طراحی سایت + بهینه سازی وب سایت = درآمد بیشتر

سئو و بهینه سازی وب سایت کار تخصصی و نیازمند دانش آن می باشد که البته لازم به ذکر می باشد که بهینه سازی وب سایت نیاز به تجربه کافی و آزمون خطا های پی در پی و شناخت الگوریتم های پیچیده گوگل نیز می باشد. در نتیجه یک فرد تازه کار و بی تجربه نمی تواند کلمات کلیدی مورد نظر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به صفحه اول گوگل برساند و باید نهایت دقت خود در انتخاب فرد مورد نظر برای طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت خود را بکنید.

چه کسی بهینه سازی وب سایت و سئو نیاز دارد ؟

اگر یک شخصی یا یک سازمان دولتی و یا شرکتی هستید که از وب سایت خود به عنوان مرجع و کاتالوگ آنلاین استفاده می کنید و در زمان نیاز آدرس وب سایت خود را به مشتریان و یا متقاضیان خود می دهید شاید نیازی به سئو و بهینه سازی سایت نباشید. ولی اگر شرکت و یا مجموعه ای هستید که محصولات و خدماتی ارائه می کنید و می خواهید خود را یک برند معروف در بین ۱۰ برند معروف و مشهور کار خود بکنید و فروش خود را افزایش دهید باید حتماً سایت خود را سئو و بهینه سازی وب سایت کنید با این کار شما نه تنها در محدوده شهر خود مشتریانی پیدا خواهید کرد بلکه از تمام نقاط ایران برای شما سفارش و مشتریانی پیدا خواهد شد تا کسب کار شما رونق بگیرد.

 
سئو و بهینه سازی وب سایت
سئو و بهینه سازی وب سایت

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

اکثر بازدید کنندگان واقعی یک وب سایت را موتورهای جستجو باعث می شوند ؟ آیا می خواهید طراحی سایت شما در صفحه اول و بالاترین رتبه های نتایج گوگل ظاهر شود؟ آیا می دانید روش های قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یک علم تبدیل شده؟ مشاوران بهینه سازی موتور جستجو سایت ویرا به این مسئله واقف هستند که هیچ دو سایت یا شرکتی مشابه با یکدیگر نیستند و ما به دنبال ایجاد اطمینان از این مسئله هستیم که نیاز شما را در ک نمائیم و با ارائه بهترین سرویس ها و گزارش های هفتگی و ماهانه به پیشرفت سایت شما کمک کند، تضمین ما گزارش ها و روند چشمگیر رو به رشد سایت شما در نتایج موتورهای جستجو خواهد بود.

 

سئو برای گوگل

بنابراین تنها راهکار درست انتخاب سئو و بهینه سازی وب سایت برای اجرای طراحی وب سایت می باشد که از همان لحظات اولیه تا کامل شدن ورود محتوا درصد بالایی از امتیاز سئو و بهینه سازی وب سایت را کسب نمایید از تجربه و دانش تیم سئو و بهینه سازی وب سایت سیوا استفاده کنید و موفق شوید.

افزایش امتیاز سئو

برخی معیارهای مورد توجه گوگل در سئو و بهینه سازی وب سایت را با هم بررسی میکنیم که باید رعایت شوند:

  • استفاده از استایل شیت های تمیز و منحصر
  • استفاده از کلمات کلیدی به اندازه
  • بهینه سازی سورس کد
  • محاسبه چگالی کلمات و تنظیم آنها
  • انتخاب دامنه مربوط به فعالیت و کوتاه
  • اضافه کردن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
  • استفاده از لینک های داخلی حداقل یکی
  • ساختن ربات وب سایت robots.txt
  • استفاده از عکس های کم حجم و با کیفیت در صفحات
  • نوشتن محتوای یونیک و کافی برای هر صفحه
سئو و بهینه سازی وب سایت