درباره ما

سایت ویرا با ۵ سال سابقه در حوزه ی طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب با داشتن تیم متخصص و فنی از بهترین دانشگاه های کشورمان توانسته پروژه های موفقی را اجرا و راه اندازی کند. سایت ویرا ارائه کننده خدمات تخصصی در حوزه تجارت الکترونیک که بزرگ ترین بخش آن طراحی سایت می باشد. و با راهکار ها و مشاوره ای که به مشتریان خود می دهیم تا به آنها کمک کنیم حضور چشمگیری در دنیای مجازی داشته باشند و موفقیت را برای آنها به ارمغان بیاوریم.

طراحی سایت

به سایت ویرا خوش آمدید

تیم ما می کوشد بهترین و مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا برای پیاده سازی وب سایت مشتریان خود استفاده کند و بهترین وب سایت با بهترین امکانات را با کمترین هزینه ممکن در اختیار شما قرار دهد. بی وقفه سعی و تلاش خود را برای ارئه خدمات منحصر به فرد و شگفت انگیز به شما می کنیم تا نتیجه دلخواه شما را برآورد کنیم و رضایت شما مشتری گرامی را به دست آوریم.

تجربه و دانش حرفه ی ماست

داشتن تیم حرفه ای و مسلط به تکنولوژی های روز دنیا در برنامه نویسی، گرافیک، بهینه سازی وب سایت، و افزایش آمار بازدید و ابزار های وب مستر می باشد. ابزار ما، تخصص، مهارت و نبوغ می باشد، این بدان معناست که آنچه ما ارائه خواهیم داد کاری با کیفیت و استاندارد می باشد. اعضای گروه سایت ویرا تمام پتانسیل خود را به کار می گیرد تا بهترین جایگاه توسعه دهندگان وب در کشور را از آن خود کند.

سایت ویرا با داشتن مشتریان بسیار از اشخاص گرفته تا شرکت های و سازمان های بزرگ دارای کارنامه ای درخشان و همچنین کوله باری از علم و تجربه می باشد، که این امر سبب می شود که مشتریان با آسودگی خاطر از داشتن یک وب سایت مفید و کار آمد بهره مند شوند و بدون هیچ دغدغه ای به کسب و کار و فعالیت خود ادامه دهند و مسیر تجارت خود را هموار تر کنند.

7

سال تجربه کاری

143

تجزیه و تحلیل وب

380

پروژه طراحی وب

7

جایزه های وب

4

اعضای تیم

96

کمپین طراحی وب